Zespół

Zespół Kancelarii składa się z radców prawnych, którzy swoje doświadczenie zdobywali przede wszystkim świadcząc usługi na rzecz spółek prawa handlowego, również tych z udziałem Skarbu Państwa. Nasi prawnicy szlifowali swoje umiejętności zarówno prowadząc procesy sądowe, reprezentując spółki przed organami administracyjnymi, jak również świadcząc wewnętrzną obsługę prawną. Wszyscy nasi radcowie prawni cechują się dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, rzetelnością, indywidualnym podejściem do klienta, które ma na celu jak najdalej idące zabezpieczenie jego interesu prawnego.

MARTA IRLA - SOWIŃSKA

radca prawny

irla-sowinska@iblkancelaria.pl

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z uznanymi kancelariami adwokackimi oraz kancelariami radców prawnych, ale przede wszystkim zajmując się obsługą prawną spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa. Posiada bogate doświadczenie procesowe w sporach sądowych gospodarczych oraz związanych z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, jak również w sprawach pracowniczych. Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

IZABELA BOMBIŃSKA-RUDNIK

radca prawny

bombinska-rudnik@iblkancelaria.pl

 

Świadczy pomoc i obsługę prawną na rzecz spółek prawa handlowego, w tym państwowych osób prawnych. Praktykę zawodową zdobywała współpracując z niewielkimi kancelariami radców prawnych i adwokatów, prowadząc sprawy, w tym postępowania sądowe z różnych gałęzi prawa. Specjalizuje się głownie w obsłudze podmiotów gospodarczych, sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy. Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

  MARTA KURPIEWSKA
 

aplikant radcowski

kurpiewska@iblkancelaria.pl

 

Z Kancelarią związana od początku aplikacji radcowskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w charakterze sekretarza sądowego, umożliwiające jej wielopłaszczyznowe postrzeganie prowadzonych spraw. Zdobywa praktykę w obszarze szeroko rozumianego prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego, obsługując osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze.

  KATARZYNA POMYKAŁA-ZWIERZYŃSKA
  aplikant radcowski

pomykala@iblkancelaria.pl

 

Z Kancelarią związana od początku aplikacji radcowskiej, którą odbywa przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła również studia na kierunku prawo kanoniczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zdobywa doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego, jak również w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego, obsługując osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze.

Siedziba biura

ul. Targowa 76 lok. 36
03-448 Warszawa

ul. Poznańska 13 lok. 28
00-680 Warszawa

Newsletter
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© iblkancelaria.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone