IBL Kancelaria Prawna Warszawa

Kancelaria Prawna IBL to radcowie prawni, który udzielają wsparcia prawnego z wielu dziedzin prawa. Jesteśmy zgranym zespołem, dla którego porady prawne dla firm czy osób fizycznych to codzienność.  Udzielamy porad jednorazowych lub podejmujemy się kompleksowej stałej obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Warszawa to siedziba naszego biura. Możesz spotkać się z nami tradycyjnie po uprzednim umówieniu się na spotkanie. Nasz prawnik zapewni Ci bezpośrednie wsparcie na miejscu, w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jeśli chciałbyś naszego wsparcia zdalnie, nasz radca prawny online pomoże Ci rozwiązać Twój problem bez wychodzenia z domu. Każda porada prawna online poprzedzona jest wnikliwą analizą problemu. Naszego klienta traktujemy indywidualnie w pełni angażując się w każde powierzone nam zadanie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. E porady cieszą się dużym powodzeniem u naszych klientów. Udzielamy też porad przed telefon.

Nasza kancelaria radców prawnych prowadzi sprawy rozwodowe głównie na terenie Warszawy i okolic. Jednakże nie straszny nam rozwód na terenie całego kraju.  Możemy też napisać dla Ciebie tylko pozew rozwodowy.

Z powodzeniem prowadzimy dla naszych Klientów sprawy dotyczące majątku. Sprawy spadkowe po rodzicach, podział majątku po rozwodzie, sprawy związane z nabyciem i sprzedażą nieruchomości.

Pomagamy przedsiębiorcom i pracownikom udzielając porad z prawa pracy.

Siedziba biura

ul. Targowa 76 lok. 36
03-448 Warszawa

ul. Poznańska 13 lok. 28
00-680 Warszawa

Newsletter
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© iblkancelaria.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone