Bieżąca obsługa prawna

Usługa ta ma na celu zapewnienie stałego kontaktu z radcą prawnym, przede wszystkim przy pomocy środków porozumiewania się na odległość. Umożliwia to przedsiębiorcy szybkie uzyskanie porady prawnej w nagłej sprawie, jak również wspólne ustalenie dalszej ścieżki postępowania. Nawiązanie długofalowej współpracy umożliwia radcy prawnemu poznanie specyfiki działalności danego podmiotu, w tym najczęstszych problemów, z jakimi zmierzyć się musi przedsiębiorca. W konsekwencji działania radcy prawnego nakierowane są na indywidualne potrzeby podmiotu i zmierzają do całościowego zabezpieczenia jego interesów od strony prawnej.

W ramach bieżącej obsługi i doradztwa prawnego oferujemy:

  • bieżące wsparcie radcy prawnego w zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy i w formie uzgodnionej z przedsiębiorcą,
  • możliwość indywidualnego ustalenia zasad współpracy w zależności od zapotrzebowania zgłaszanego przez przedsiębiorcę,
  • udzielanie porad i konsultacji podczas bezpośredniej obecności radcy prawnego w siedzibie spółki,
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych,
  • kontakt zdalny w postaci mailowej lub w formie videokonferencji,
  • konsultacje telefonicznie.

 

Bieżąca obsługa prawna i doradztwo prawne to forma współpracy dedykowana dla przedsiębiorców niezależnie od formy prowadzenia działalności gospodarczej. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, jak również z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w formie spółek prawa handlowego.

Kontakt z nami

Siedziba biura

ul. Targowa 76 lok. 36
03-448 Warszawa

ul. Poznańska 13 lok. 28
00-680 Warszawa

Newsletter
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© iblkancelaria.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone